۱۳۹۸.۱۲.۱۰
آمار بازدید کنندگان
کاربران آنلاین: ۱۳
بازدید امروز: ۱۰۵
بازدید دیروز: ۱۳۵۲
کل بازدید:۳۴۱۷۶۳۴
حدیث
  • جستجو در سایت
  • جستجو در کتابخانه مرکز
  • سامانه جامع آموزشی دانشگاه (سجاد)
  • راهنمای پرداخت شهریه
  • اخبارواطلاعیه های آموزشی
  • برنامه های کلاسی
  • آدرس مرکز
پيوندها
دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان چهارمحال و بختیاری

انجمن اقتصاد اسلامی ایران

انجمن کامپیوتر ایران

بانك اطلاعات همايشها ، كنفرانسها و كنگره هاي داخلي و خارجي

وزارت علوم تحقيقات و فناوري دانشگاه جامع علمي كاربردي

سامانه جامع آموزشي دانشگاه علمي کاربردي-سجاد

سيستم جامع مدرسان

اتوماسيون اداري

سامانه کانون دانش آموختگان

کتابخانه،مرکزاطلاع رساني و اسناد و مدارک

سازمان سنجش آموزش كشور

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

جشنواره جوان خوارزمی

دانشگاه ها

بانك اطلاعات نشريات كشور

خبرها
بازدید دکتر امید، رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی از مرکز

افتخار آفرینی و کسب مقام مرکز در مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی-کاربردی

برگزاری نشست اعضاء شرکتهای تعاونی تولید پوشاک استان با مسئولین مرکز آموزش علمی-کاربردی تعاونی پیام شهرکرد و اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری

بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری از مرکز نوآوری علمی-کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

بازدید اعضاء کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مرکز

راه اندازی مرکز نوآوری و ارائه تسهیلات اشتغالزایی تا مبلغ50میلیون تومان به نرخ 2درصد

توضیحات مسئولان دانشگاه جامع علمی-کاربردی درباره افزایش شهریه سال تحصیلی جدید

تازه ها
برگزاری همایش مدرسه، دانشگاه / تعاون، اشتغال توسط دفتر کارآفرینی

تکميل حلقه اشتغال با همايش مدرسه، دانشگاه / تعاون، اشتغال

برگزاري همايش مدرسه، دانشگاه / تعاون، اشتغال توسط دفتر کارآفريني مرکز علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد، همايش يک­روزه با عنوان (مدرسه، دانشگاه / تعاون، اشتغال) با محوريت کارگاه ايده شو و تجليل از ايده هاي برتر، بازديد از مراکز صنعتي و برگزاري کارگاه هاي تخصصي برگزار گرديد.

اين همايش براي دومين سال برگزار گرديده و امسال  132 دانش آموز نخبه و برگزيده المپيادي از مدارس فني و حرفه اي و کارودانش استان در اين همايش شرکت کردند که نسبت به سال گذشته 40 درصد بيشتر است.

هدف از برگزاري اين همايش اين است که هنر جويان خود را بيابند و بتوانند ايده هاي خود را به طرح تبديل کنند و اين طرح را به مرحله اجرا در بياورند و کار آفرين گردند.

سيد فيروز عسگري معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در اين همايش نقش هنرستان­ها در گسترش فضاي کسب و کار و اشتغال­زايي را حائز اهميت خواند وگفت: در پايان برنامه توسعه بايد 50 درصد از دانش آموزان در رشته هاي مهارتي مشغول شوند که وظيفه آموزش وپرورش را توسعه­ي هنرستان هاي فني و حرفه اي و کاردانش دانست و بر اين مهم تأکيد نمود که دانشگاه جامع علمي-کاربردي به عنوان دانشگاه­ نسل سوم که مجري دوره­هاي مهارت­محور در سطح آموزش عالي مي­باشد مي­تواند نياز بسياري از علاقمندان به بازار کار را برآورده سازد.

وي گفت: اگر در يک خانواده ، مدرسه و يا روستا يک دانش آموز پيدا شود که مشکل اشتغال نداشته باشد و کار آفرين باشد و ياد بگيرد که از شرکت هاي تعاوني استفاده نمايد حتما الگو خواهد بود.

سيد فيروز عسگري گفت: چه بسيار بودند کساني که در مسير کار آفريني دچار شکست شدند و نااميد نشدند و توانستند به ايده ها و رويا هاي خود دست پيدا کنند. اميدواري را شرط مهم در ورود به بازار کار و اشتغال زايي دانست و از دانش­آموزان خواست با خود باوري در تحقق خواسته ها و ايده هاي خود گام بردارند.

در اين همايش چهار کارگاه تخصصي آشنايي با راه­اندازي کسب و کار، آشنايي با شرکت­هاي تعاوني، آشنايي با نحوه دريافت جوازتأسيس و آشنايي با عقود بانکي براي شرکت­کنندگان برگزار گرديد و در ادامه با برگزاري مسابقه ايده­شو به پنج ايده برتر کارآفريني که توسط دانش­آموزان ارائه گرديد، اوح تقدير و هدايايي تقديم شد.

همايش يک­روزه (مدرسه، دانشگاه / تعاون، اشتغال) به همت دفتر کارآفريني مرکز آموزش علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش ، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعي، سازمان صنعت معدن و تجارت و بانک توسعه تعاون استان به مناسبت هفته پژوهش در مرکز علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد برگزار شده است.

Untitled-1.jpg