تجلیل از مقام شامخ پرستار و تقدیر از پرستاران برگزیده

آئين بزرگداشت منزلت پرستار و تقدير از پرستاران برگزيده با حضور جمعي از مسئولين استاني و جمعي اعضاء جامعه پرستاري در محل مرکز آموزش علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد؛ جناب آقاي سيدجلال حسينيان ضمن تبريک ميلاد حضرت زينب کبري (س) از کار پرستاري به عنوان افضل الاعمال ياد کرد و گفت: بافضيلت ترين کارها آن است که با سختي همراه باشد و اين سختي در حرفه پرستاري به خوبي جلوه مي کند.

وي افزود: بايد به پرستاران با توجه به سختي کار آنان لقب مادران مهرباني داد که در طول شب با درد بيمار درد مي کشند و با بهبودي بيمار خرسند مي شوند.

رييس مرکز آموزش علمي-کاربردي تعاوني پيام شهرکرد ديگر سخنران اين مراسم بود. مهندس فتحي­پور ضمن احترام به مقام شامخ بزرگ بانوي صبر واستقامت و بزرگ پرستار کربلا حضرت زينب کبري(س)، حرفه ي پرستاري را افتخار بزرگي براي همکاران شاغل به اين کار دانست و افزود : در تمامي حرفه ها و کارها سختي هايي وجود دارد و اين سختي ها به دليل شرايط خاص کاري و ارتباط مستقيم با سلامت مردم در حوزه پرستاري بيشتر و مشهود تر از ساير حرفه ها، حتي در مقايسه با ساير حرف مرتبط با سلامت است. وي افزود؛ همه ما شاهديم که همکاران پرستار با صبر، شکيبايي و نجابتي مثال زدني مشکلات ارتباط مستقيم با بيمار را پذيرفته اند و با نيت خدائي به خدمت به مردم مشغول هستند.

3.jpg

در ادامه مهندس عسگري معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختياري گفت: کار پرستاري عاشقانه است و از صميم قلب صورت مي‌گيرد و همه به آنان اعتماد دارند. اين اعتماد مايه افتخار و سربلندي همه پرستاران است.

در اين مراسم از پرستاران و بهياران مستقر در مرکز بهداشت شهرک صنعتي شهرکرد با تقديم لوح و هدايايي تقدير شد.

2.jpg

4.jpg